Klubácké serepetičky

,,Aby o nás věděly i vaše drahé polovičky."

Klub se nám úspěšně rozjíždí a je potřeba, aby o nás věděly i vaše drahé polovičky, přátelé a samozřejmě i celé vaše okolí. Proto jsme připravili pár klubáckých serepetiček, aby jsme všichni dali světu najevo, do jak skvělé party patříme. Jsme spolek, který od svých členů nevybírá žádné roční poplatky, proto nám nákupem serepetiček pomůžete jak s náklady na provoz klubu, tak i s náklady na pořádání našich akcí. Za vaši podporu děkujeme.

Serepetičky vám pošleme, můžete si je vyzvednou i osobně,  po domluvě vám je můžu v rámci Jižní Moravy přivézt i osobně. Tuto možnost probereme na telefonu 608 773 200.  

Snídejte stylově

Není nic lepšího, než když vás drahá polovička ráno probudí dobrou snídaní podtrženou vůní čerstvě uvařené kávy. Pro tyto krásné okamžiky jsme připravili stylový hrnek, ze kterého vám bude chutnat ještě líp. Kupte ho své drahé polovičce, ať může mít každé ráno radost, jak vám kafe chutná. 

Buďte šik

Každého potěší obdivné a svůdné pohledy opačného pohlaví. Proto tady máme fešácké trička pro dámy i pány, ve kterých budete pro své drahé polovičky neodolatelně přitažliví. Máme velikosti od „S“ pro ty štíhlé, až po „XXXL“ pro ty prostorově výraznější. Objednávejte a dodejte novou jiskru svému stylu.  

Vyberte si produkty

Počet kusů

Fakturační údaje

Informace o doručení

Odesláním formuláře berete na vědomí, že uvedené osobní informace budou použity výhradně za účelem naplnění objednávky. Po odeslání Vás budeme kontaktovat.

Cena: