Klubácké serepetičky

,,Aby o nás věděly i vaše drahé polovičky."

Klub se nám úspěšně rozjíždí a je potřeba, aby o nás věděly i vaše drahé polovičky, přátelé a samozřejmě i celé vaše okolí. Proto jsme připravili pár klubáckých serepetiček, aby jsme všichni dali světu najevo, do jak skvělé party patříme. Jsme spolek, který od svých členů nevybírá žádné roční poplatky, proto nám nákupem serepetiček pomůžete jak s náklady na provoz klubu, tak i s náklady na pořádání našich akcí. Za vaši podporu děkujeme.

Serepetičky vám pošleme, můžete si je vyzvednou i osobně,  po domluvě vám je můžu v rámci Jižní Moravy přivézt i osobně. Tuto možnost probereme na telefonu 608 773 200.  

Snídejte stylově

Není nic lepšího, než když vás drahá polovička ráno probudí dobrou snídaní podtrženou vůní čerstvě uvařené kávy. Pro tyto krásné okamžiky jsme připravili stylový hrnek, ze kterého vám bude chutnat ještě líp. Kupte ho své drahé polovičce, ať může mít každé ráno radost, jak vám kafe chutná. 

Buďte šik

Každého potěší obdivné a svůdné pohledy opačného pohlaví. Proto tady máme fešácké trička pro dámy i pány, ve kterých budete pro své drahé polovičky neodolatelně přitažliví. Máme velikosti od „S“ pro ty štíhlé, až po „XXXL“ pro ty prostorově výraznější. Objednávejte a dodejte novou jiskru svému stylu.  

Babetta a Korado I. díl

Kniha popisuje příběh jednoho z nejmladších a nejslabších strojů, který přišel na svět na rýsovacích tabulích konstrukce Vývoje motocyklů Považských strojíren – BABETTA. Tento první díl se věnuje vzniku dnes pro spoustu lidí neznámého typu Babetta 228, který následuje všeobecně známá jednorychlostní Babetta 207. Autor vzpomene na složitou cestu od výkresu až k samotné výrobě, dozvíte se spoustu technických zajímavostí, specifika vývozních modelů, atd. Tohle čtení stojí za to! Kniha je ve slovenštině. 

Babetta a Korado II. díl

Druhý díl „románu“ o Babettách vás seznámí se vznikem stoje, na kterém se učila jezdit spousta z nás, nezapomenutelné dvourychlostní Babetty 210. Poznáte úskalí a detaily vzniku známé dvourychlostní automatické převodovky, poznáte  technickou stránku dvěstědesítky, počty vyrobených mopedů všech typů, seznámíte se i se spoustou zajímavých specifikací určených na export. Víte třeba, že Babetta se prodávala i v Americe? Porevoluční vývoj připomene mimo jiné oblíbený moped Manet Korado, poznáte i řadu nemopedových aktivit výrobce. Kniha sice končí nevesele, ukončením výroby a zánikem firmy, ale Babetty s námi dál zůstávají a stojí za to si o nich přečíst! Kniha je ve slovenštině.

Jawa 90

Kniha, v které se dočtete příběh komety, která neočekávaně zazářila na motocyklovém nebi bývalého Československa, překvapila náš svět svým designem i nadčasovou koncepcí výkonného motoru, dnes už málo vídané Jawy 90. Zabývá se těžkostmi, které musí řešit každý konstruktér při zadaném projektu, poznáte technická specifika devadesátky, odlišnosti jednotlivých verzí, dozvíte se i několik „perliček“ z podniku a zajímavé okamžiky z časů výroby. Jawa 90 je stroj, který stojí za to si připomenout. Kniha je ve slovenštině. 

Manet M90

Kniha o prvním motocyklu vyvinutém a vyrobeném na Slovensku – MANET M90 vyvrací mnohé mýty, které o tomto unikátním dvoupístovém jednoválci kolují. Publikace přináší detaily, které se v knihách běžně nevyskytují. Zvlášť, kdy autor byl ve styku, jako konstruktér Vývoje Motorových Vozidel Povážských strojíren, se staršími kolegy, kteří stáli při zrodu Maneta. V knize najdete jedinečné informace o tomto motocyklu, vzácné technické rady a údaje, získáte objektivní informace o jeho vzniku, výrobě a mnoho jiných užitečných vědomostí, včetně rozsáhlého obrazového materiálu. Manet M90 už zná dnes málokdo a rozhodně stojí za to si jej připomenout. Kniha je ve slovenštině. 

Vyberte si produkty

Počet kusů

Fakturační údaje

Informace o doručení

Odesláním formuláře berete na vědomí, že uvedené osobní informace budou použity výhradně za účelem naplnění objednávky. Po odeslání Vás budeme kontaktovat.

Cena:
Odeslat objednávku