Registrace do klubu

,,Staň se klubákem Veteránů Morava."

Co by to bylo za klub kde nejsou klubáci… Členství klubu je zdarma, pouze samotná registrace a vystavení klubové karty obnáší drobný poplatek na pokrytí nákladů s tím spojených. Členstvím v klubu ti nevznikají žádné povinnosti ani závazky. Nechceme dělat žádné povinné setkání, schůze, povinnou pomoc na srazech. Vše je dobrovolné, na možnostech a zvážení členů. Za pomoc na akcích budeme samozřejmě rádi. Jak se bude počet klubáků zvyšovat, plánujeme pro tebe výhody, které si společně domluvíme u našich partnerů. Slevy na díly, oblečení, vstup na akce a spoustu dalších věcí… pojďme společně udržet krásné stroje a psát další historii.

Nepodaří-li se ti z nějakého důvodu registrace přes náš registrační formulář, nezoufej. Stačí nás kontaktovat na [email protected] a domluvíme se na „manuálním“ přihlášení.

Registrační formulář

Vystavení klubové karty něco málo stojí. Není to ale nic hrozného a nechceme nic navíc.
Karta – 80,00 Kč
Poštovné – 60,00 Kč  

Poštovné do zahraničí – pro zaslání do zahraničí nás kontaktuj a domluvíme se na nejlepší variantě a přepravci.

Při vyzvednutí karty osobně ji zaplatíš přímo na místě.
Pokud ti ji budeme posílat tak aby jsi nemusel platit dobírku, tak se domluvíme na poslání poplatku na účet. To si zavoláme nebo napíšeme.

Veškeré informace, které nám sdělíš, budou uchovány dle směrnic GDP.

Vystavíme ti čestnou klubovou kartu s tvým jménem a fotografií. Na tuto klubovou kartu budeš mít v budoucnu různé výhody, slevy a další možnosti které se nám podaří dohodnout. O těchto výhodách se dočteš na připravovaném webu.

Nahrajte svoji fotografii pro kartičku klubáka

Chceš se účastnit akcí jako pořadatel? Pomáhat při těchto akcích a chceš být členem našeho týmu?

K ničemu se nezavazuješ, jenom si tvůj kontakt uložíme do našeho seznamu pořadatelů a budeme tě informovat o blížící se akci a zeptáme se tě, jestli nám pomůžeš a máš čas v tomto termínu.

Chceš se účastnit vyjížděk, společných cest na srazy, společných klubových akcí atd?

K ničemu se nezavazuješ, tvůj kontakt si uložíme do našeho seznamu lidí, co mají zájem o takové klubové věci, a budeme tě informovat o těchto akcích.

Kam ti kartu máme zaslat nebo si ji vyzvedneš osobně?

Osobní odběr na adrese:
MOTOMAX s.r.o.
Anenská 405/7
69501, Hodonín